Nieuwsarchief
- 21-02-2024 chauffeur gezocht
- 13-12-2023 ouderwets gezellige dansmiddag
- 11-12-2023 het keukencollectief
- 06-12-2023 kerstmarkt Indische buurt
- 01-12-2023 maak je eigen kerstkrans
- 26-09-2023 help om Jekuntmeer.nl te verbeteren
- 25-09-2023 buurtkamer Zeeburgereiland
- 20-09-2023 actief in de wijk
- 11-09-2023 ontmoetingsgroepen voor mensen met dementie
- 07-09-2023 Beweegdag 55 plus & fittest
Veiling en open dag bij de 7 Deugden
Amsterdam, maandag 8 oktober 2012
Brouwerij De 7 Deugden, Osdorperweg 576 Achter in Amsterdam Nieuw West organiseert op zaterdag 13 oktober 2012 van 14.00-18.00u een Open Dag en een Inboedelveiling/ brocante. U bent van harte uitgenodigd om een kijkje te komen nemen.
Komt allen kijken bij de veiling van antiek en curiosa!
U vindt o.a. huisraad, antiek, schilderijen, kranten uit de vorige eeuw met artikelen over historische gebeurtenissen (bijvoorbeeld de aanslag op president Kennedy). Leuk om een kijkje te nemen, interessant om voor weinig geld nuttige of bijzondere voorwerpen op de kop te tikken.
De opbrengst van de veiling wordt gedoneerd aan de brouwerij.
Brouwerij De 7 Deugden ligt achter de witte boerderij aan Osdorperweg 576. De laatste bewoner van de boerderij is enige tijd geleden overleden. De familie - tevens huisbaas van de brouwerij - heeft besloten om de inboedel te veilen en de opbrengst ten goede te laten komen van De 7 Deugden.
Open dag
Als u toch een kijkje komt nemen op de veiling, laat u dan ook even rondleiden door de brouwerij en maak kennis met onze producten. De brouwmeester vertelt over het brouwproces, de filosofie achter de bieren en over de recente ontwikkelingen in de brouwerij.
veiling + open dag
zaterdag 13 oktober 2012
14.00 tot 18.00 uur
Brouwerij De 7 Deugden BV
Osdorperweg 578 achter
1067 SZ Amsterdam
06-51648115 (Garmt Haakma)
www.de7deugden.nl
Nieuwsarchief