Activiteiten kunnen mogelijk door de corona maatregelen tijdelijk zijn aangepast.
Neem contact op met de organisatie om er zeker van te zijn dat de activiteit plaatsvindt.

De vindplaats voor passend werk, leren en doen. Bij jou in de buurt.

Openbare Bibliotheek (OBA)

De Stichting Openbare Bibliotheek Amsterdam (OBA) is een culturele instelling, die zich ten doel stelt het vrije verkeer van informatie in de Amsterdamse samenleving te bevorderen. De OBA is opgegeven als culturele algemeen nut beogende instelling (ANBI).

De OBA zet zich in voor een Amsterdam waar iedereen gelijke kansen heeft. De OBA biedt kansen om kennis en vaardigheden te verwerven, om actief deel te nemen aan het maatschappelijk leven, talenten te ontplooien, kortom: om je leven te verrijken.
Daarom is de OBA altijd in de buurt, goed bereikbaar en relevant voor alle Amsterdammers. Een prikkelende en bruisende plek, waar de vele talen en culturen uit de stad bij elkaar komen, waar ruimte is om vaardigheden van de 21ste eeuw te leren, met aandacht voor maatschappelijke thema’s zoals gezondheid, zelfredzaamheid en duurzaamheid.

De OBA wil bovendien de plek van de stad zijn om elkaar te ontmoeten, niet alleen in het centrum, maar ook in de wijken. Dit realiseren we in samenwerking met Amsterdamse initiatieven en organisaties. Door onze fysieke en digitale ruimtes met hen te delen, wordt in alle buurten van de stad een veilige, aantrekkelijke, kennisrijke publieke omgeving gecreëerd. Van, voor en door de bewoners.

Terug naar overzicht

U vindt ons op:


Bibliotheek Banne Buiksloot

Ankerplaats 18
1034 KC  Amsterdam
020-6314132
www.oba.nl
banne@oba.nl

Bibliotheek Buitenveldert

Willem van Weldammelaan 5
1082 LT  Amsterdam
020-6422100
www.oba.nl
buitenveldert@oba.nl

Bibliotheek Geuzenveld

Albardakade 3
1067 DD  Amsterdam
020-6130804
www.oba.nl
geuzenveld@oba.nl

Bibliotheek Hagedoornplein

Hagedoornplein 2
1031 BV  Amsterdam
020-6369552
www.oba.nl
hagedoornplein@oba.nl

Bibliotheek Indische Buurt

Javaplein 2
1094 HW  Amsterdam
020-6681565
www.oba.nl
javaplein@oba.nl

Bibliotheek Molenwijk

Molenwijk 21
1035 EG  Amsterdam
020-6314212
www.oba.nl
molenwijk@oba.nl

Bibliotheek Nieuwendam

Alkmaarstraat 12
1024 TT  Amsterdam
020-6365885
www.oba.nl
klantenservice@oba.nl

Bibliotheek Oosterpark

1e Oosterparkstraat 236
1091 HM  Amsterdam
020-6940773
www.oba.nl
m.mondeel@oba.nl

Bibliotheek Osdorp

Osdorpplein 16
1068 EL  Amsterdam
020-6107454
www.oba.nl
osdorp@oba.nl

Bibliotheek Slotermeer

Slotermeerlaan 103 E
1063 JN  Amsterdam
020-6131067
www.oba.nl
slotermeer@oba.nl

Bibliotheek Slotervaart

Pieter Calandlaan 87 B
1065 KK  Amsterdam
020-6150514
www.oba.nl
slotervaart@oba.nl

Bos en Lommer

Bos En Lommerplein 176
1055 EK  Amsterdam
020-6867472
www.oba.nl
bosenlommer@oba.nl

Centrale Bibliotheek

Oosterdokskade 143
1011 DL  Amsterdam
020-5230771
leefenleer.nl

Centrale Openbare Bibliotheek Amsterdam

Oosterdokstraat 110
1011 DK  Amsterdam
020-5230990
www.oba.nl
o.tenthoff@oba.nl

Mercatorplein

Mercatorplein 89
1057 CA  Amsterdam
020-6126574
www.oba.nl
mercatorplein@oba.nl

Spaarndammerbuurt

Spaarndammerstraat 490
1013 SZ  Amsterdam
020-6827026
www.oba.nl
spaarndammerbuurt@oba.nl

Staatsliedenbuurt

Van Hallstraat 615
1051 HE  Amsterdam
020-6823986
www.oba.nl
staatsliedenbuurt@oba.nl

venster sluiten

venster sluiten

hulp bij inloggen

Bent u uw wachtwoord vergeten?
Voer uw gebruikersnaam of emailadres in en klik op verstuur.

Heeft u nog geen account? Kijk dan hier voor meer informatie.

Feedback en Support