De vindplaats voor passend werk, leren en doen. Bij jou in de buurt.

DOCK

DOCK is een kleurrijke, snel groeiende en innovatieve sociaal werk organisatie actief in de regio’s Rotterdam, Amsterdam, Haarlem en Utrecht. DOCK draagt bij aan een dynamische samenleving waarbinnen talenten en kansen van mensen worden benut, waar iedereen perspectieven heeft en bewoners elkaar ondersteunen. Wij doen dit vanuit de visie dat ieder mens talenten en mogelijkheden heeft.

Terug naar overzicht

U vindt ons op:


Activiteitencentrum en speeltuin Wittenburg

Fortuinstraat 4
1018 ZZ  Amsterdam
0206223879
www.dock.nl/locaties/wittenburg
witteboei@dock.nl

Activiteitencentrum Reel

Tussen de Bogen 16
1013 JB  Amsterdam
020-4280297
www.dock.nl
reel@dock.nl

Buurtcentrum de Tagerijn

Balboastraat 18
1057 VW  Amsterdam
0206184952
www.dock.nl
fdjager@dock.nl

Buurtkamer Het Breedhuis

Het Breed 16
1025 KD  Amsterdam
0203330264
www.dock.nl
breedhuis@dock.nl

Claverhuis

Elandsgracht 70
1016 TX  Amsterdam
0206248353
www.dock.nl
claverhuis@dock.nl

Cremerplein

J.J.Cremerplein 27 A
1054 TH  Amsterdam
0888555735
www.dock.nl
cremer@dock.nl

De Boeg

Hoofdweg 495-A
1055 SC  Amsterdam
020-5754700
www.dock.nl
alogger@dock.nl

De Boomsspijker

Recht Boomssloot 52
1011 EC  Amsterdam
0206264002
www.dock.nl
boomsspijker@dock.nl

De Noorderspeeltuin

Tweede Lindendwarsstraat 10
1015 LH  Amsterdam
0206231256
www.vereniging-de-noorderspeeltuin.nl
DeNoorderspeeltuin@hotmail.com

De Valk (jongerenproductiehuis)

IJplein 3
1021 LA  Amsterdam
0888555090
www.dock.nl
info@dock.nl

De Witte Boei

Kleine Wittenburgerstraat 201
1018 LT  Amsterdam
0206223879
www.dock.nl
witteboei@dock.nl

De Zuiderspeeltuin

Barentszplein 14
1013 NJ  Amsterdam
0888555220
www.dock.nl
atsovilis@dock.nl

Huis van de buurt, de Horizon

Hembrugstraat 156
1013 XC  Amsterdam
0203330264
www.vriendenkringenamsterdam.nl
alogger@dock.nl

Huis van de Wijk De Evenaar

Kometensingel 189
1033 BE  Amsterdam
0202382973
www.dock.nl
evenaar@dock.nl

Huis van de Wijk Waterlandplein

Waterlandplein 302
1024 NB  Amsterdam
0202382970
www.dock.nl
waterlandplein@dock.nl

Online (ZOOM)

Jan Evertsenstraat 725
1061 XZ  Amsterdam
0203330264
www.dock.nl
info@dock.nl

Ons Genoegen

Elandsstraat 101
1016 RX  Amsterdam
0643544221
www.dock.nl
amsterdam@dock.nl

Piramide Speeltuin

Haarlemmer Houttuinen 8
1013 GL  Amsterdam
0205210210
www.dock.nl
info@dock.nl

Vriendenkringen Amsterdam

Jan Evertsenstraat 725
1061 XZ  Amsterdam
0203330264
www.dock.nl
info@dock.nl

Wachterlied paviljoen

Wachterliedplantsoen 1-3
1055 SB  Amsterdam
0641597373
www.vriendenkringenamsterdam.nl
alogger@dock.nl

Wijkcentrum De Ringvaart

Floris van Adrichemlaan 98
2035 VD  Haarlem
0888555181
www.dock.nl
info@dock.nl

`t Landhuis

Gerard Callenburgstraat 38
1055 VC  Amsterdam
0205210200
www.dock.nl
info@dock.nl

venster sluiten

venster sluiten

hulp bij inloggen

Bent u uw wachtwoord vergeten?
Voer uw gebruikersnaam of emailadres in en klik op verstuur.

Heeft u nog geen account? Kijk dan hier voor meer informatie.

Feedback en Support