De vindplaats voor passend werk, leren en doen. Bij jou in de buurt.

BuurtBuik Centrum

Organisatie: BuurtBuik
Terug naar overzicht

BuurtBuik is voor iedereen! Heb je behoefte aan gezelschap, zit je deze week even krap of wil je graag je buren ontmoeten? Kom de kookkunsten van onze vrijwilligers proeven en schuif aan bij een van onze locaties. Met het eten dat we ophalen bij lokale supermarkten, groenteboeren en horeca maken we gratis en gezonde maaltijden van gered voedsel. Zo kan jij, samen met BuurtBuik, voedselverspilling tegengaan! We hopen je snel te zien bij één van onze locaties in Amsterdam. Bekijk per locatie hoe je kan reserveren voor een afhaalmaaltijd of een plekje aan tafel.


Deze activiteit staat ook op Facebook:

facebook

Activiteit

maaltijdvoorziening

Activiteit(en)

koken en eten

Voor wie

Leeftijd

volwassenen

Doelgroep(en)

geen specifieke doelgroep

Dit is een activiteit voor

geen specifieke sekse

Omgeving

Begeleiding

niet van toepassing

Werkwijze/methodiek

Vrijwilligers en buurtgenoten halen het eten op bij lokale leveranciers en koken er gezamenlijk een lekkere maaltijd van. Elke keer een creatieve uitdaging: je weet immers nooit wat de opbrengst van de dag zal zijn! Echt iedereen is welkom om aan te schuiven bij de maaltijden! Want naast lekker eten, draait het bij BuurtBuik vooral om de gezelligheid. Volgens ons kunnen we in Nederland veel meer voedsel redden en moeten we daarmee veel meer buurtbewoners helpen.

Tijd

Op welk dagdeel wordt de activiteit aangeboden?

  ochtend middag avond
maandag      
dinsdag      
woensdag      
donderdag      
vrijdag      
zaterdag      
zondag      

Tijd

Vanwege de huidige coronamaatregelen die nu gelden op onze (tijdelijke) BuurtBuik locaties vragen we je om vooraf te reserveren of bieden we alleen afhaalmaaltijden aan. Check per locatie hoe laat dat bij jou in de buurt is en hoe je je kunt aanmelden. Uiteraard volgen we de richtlijnen van het RIVM en dragen onze vrijwilligers nu verplicht een mondkapje. Voor iedereen: let op je gezondheid en blijf thuis bij klachten. Laten we er samen voor zorgen dat we gratis maaltijden kunnen blijven uitdelen.

FinanciŽn

Omschrijving van kosten

Gratis.

Wijzigingsdatum: 2022-06-16

Foto 1 van 4

Sfeerimpressie van BuurtBuik Centrum bij  BuurtBuik

Foto 2 van 4

Sfeerimpressie van BuurtBuik Centrum bij  BuurtBuik

Foto 3 van 4

Sfeerimpressie van BuurtBuik Centrum bij  BuurtBuik

Foto 4 van 4

Sfeerimpressie van BuurtBuik Centrum bij  BuurtBuik

venster sluiten

venster sluiten

hulp bij inloggen

Bent u uw wachtwoord vergeten?
Voer uw gebruikersnaam of emailadres in en klik op verstuur.

Heeft u nog geen account? Kijk dan hier voor meer informatie.

Feedback en Support